Saldıray Kızıltan Yönetim Kurulu Başkanı
Geleceği şekillendirdik...
Biz geleceği bu topraklarda gördük...
1973'te elimize aldığımız ilk cevherde insanların hayatlarına katabileceklerimizi gördük ve çalışmaya başladık. Biz metali şekillendirirken gelecek de şekillendi. Geleceği paylaşmak için bize yol gösteren toprakta yarının fabrikalarını kurduk. Ürettiğimiz mobilya aksesuarları sınırları aştı, dünyaya yayıldı. Bugün dünyada 80'den fazla ülkede sunduğumuz yenilikçi mobilya aksesuarları ile Türkiye’de lider ve dünyanın sayılı markalarından biri olduk. Binlerce yenilikçi ürünün ardından hâlâ aynı cevhere bakarak yarını görüyoruz. 47 yıldır en küçük atölyeden en büyük üreticiye, mimarından ustasına bizimle geleceği gören herkese teşekkür ederiz.
Ufuk Kızıltan CEO
SAMET’in köklü geçmişini, tasarım ve inovasyonla perçinliyoruz...
Değerli İş Ortaklarımız, Paydaşlarımız ve Çalışanlarımız;
 
SAMET olarak 1973 yılında başladığımız yolcuğumuzda, gelişen teknolojiyi yakından takip edip, çağın ihtiyacına uygun çözümler üreterek bugün Türkiye’nin lider, dünyanın sayılı markaları haline geldik.  SAMET’in köklü geçmişi ve güvenilirliğini , tasarım ve inovasyonla perçinleyerek oluşturduğumuz 3000’i aşkın ürün çeşidi ile Türkiye’de mobilya aksesuar sektöründe liderliğimizi sürdürüyoruz.
Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar sayesinde SAMET markası bir dünya markası olma yolunda önemli adımlar atıyor. Bu çalışmalarımız neticesinde 100% Türk markasını ve kalitesini tüm dünyaya tanıtmak misyonuyla yolumuza devam ediyor ve İtalya, Almanya, Rusya, Amerika ve Çin’de kendi ofisimizi açarak 4 kıtada Türk bayrağını dalgalandırıyoruz.
Bu nedenle sorumluluğumuzun büyük olduğuna inanıyor, ürün tasarımımızı, üretim teknolojimizi, sistemlerimizi, operasyon anlayışımızı,  ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha da ileriye taşımak için çaba gösteriyoruz.
Hedeflerimizde kararlı adımlarla ilerlerken, geleceğe büyük bir umut ve güvenle bakıyor ve büyük bir gayretle işimizi her gün daha iyi yapmaya odaklanıyoruz.  Tüm bu başarılarda ve gelecek hedeflerimizde bize en büyük desteği veren hissedarlarımıza, müşterilerimize, bayilerimize, tedarikçilerimize,  çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi arz etmek istiyorum.

Saygılarımla
Ufuk Kızıltan
CEO
 
Saldıray Kızıltan Yönetim Kurulu Başkanı
Ufuk Kızıltan Yönetim Kurulu Üyesi
Umut Kızıltan Yönetim Kurulu Üyesi
Serdar Senemoğlu İcra Kurulu Başkanı
Şeref Sezgin Talep Zinciri & Üretim Genel Müdür Yardımcısı
Pınar Uçkan Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı
Bülent Sincan Finans Ve Yönetim Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı
Burak Özmenekşe Satış Genel Müdür Yardımcısı