Bir mobilyayı üretirken, onu oluşturacak etmenleri nasıl bir araya getirdiğiniz çok önemlidir. SAMET, Aksesuar ve Bağlantı Sistemleri sayesinde, kaliteden ve sağlamlıktan taviz vermeden, daha pratik bir üretim sürecine olanak tanıyor. Samet, ahşaptan mobilyaya giden sürecin her anına yön veriyor.

Beklentilerinizi en tepeye fix'leyin!
Samfix

Samfix, mobilya üretiminde ahşap parçalar arasındaki köşe bağlantıları gerçekleştirmek için kullanılır. Birbirine dik iki ahşap yüzeyin birbirine montajını, mil ve dübel kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde sağlar. Dübelin üzerine mil vidalanarak mobilyalarınız kolayca monte ve demonte edilebilir. Aynı ürünü birçok defa kullanabilirsiniz. Tek bir tornavida hareketi ile kam kilit yönünde çevrilerek birkaç saniye içerisinde mobilyalarınızın montajı gerçekleştirilebilir. Süs kapağı kama takılıp mobilya içerisinde metal yüzeyin görünmesi engellenmiş olur.

Jetfix

Jetfix, mobilya üretiminde ahşap parçalar arasındaki köşe bağlantıları gerçekleştirmek için kullanılır. Birbirine dik iki ahşap yüzeyin birbirine montajını, mil ve dübeli tek bir üründe sunarak kolay ve hızlı bir şekilde sağlar. Milin üzerine geçirilmiş genişleyen dübel sayesinde mobilyalarınızı kolayca monte ve demonte edebilir, aynı ürünü birden fazla kez kullanabilirsiniz. Tek bir tornavida hareketi ile kilitleme yaparak birkaç saniye içerisinde mobilyalarınızın montajını gerçekleştirebilirsiniz. Sağlam, hızlı ve pratik bir çözüm için Jetfix en doğru tercihtir.

Daset

Daset, dolapları duvara monte etmek için kullanılan bağlantı elemanıdır. Daset; kahve, beyaz, meşe, armut, kiraz, krem, opak gri gibi gövde renklerine sahiptir. Sağ ve sol taraf için set olarak kullanılmalıdır. Daset bağlantısı; klasik vidalı kanca ile, yanyana iki modülün bağlantısı yapılan çelik askı ile veya duvar boyunca modül bağlantısı yapabilen 240 cm çelik askı rayı ile yapılabilir. Ürünün yük taşıma kapasitesi çift kullanımda 80 kg'dır.